Prelekcja online z fizjoterapeutą

Siedzenie to nowe palenie

Pracujesz co najmniej 5 godzin przy biurku?
Dowiedz się, jak uniknąć zagrożeń dla zdrowia i poznaj praktyczne techniki zwiększania efektywności w pracy.

Widzimy się:

07.03.2023

o godz. 20:00

zarezerwuj sobie 90 min.

Gość webinaru

Michał Zieliński

Fizjoterapeuta

  • Fizjoterapeuta i trener medyczny
  • Twórca podcastu o zdrowym treningu Add2Rehab.
  • Współpracuje ze sportowcami z pierwszych stron gazet.
  • Uczy jak bezpiecznie ćwiczyć… i pracować z głową, zwłaszcza na stanowiskach biurowych.
  • Prowadzi terapie, które dotyczą m.in.: bólu kręgosłupa, zespołów przeciążeniowych (np. łokieć tenisisty) czy postępowania pauzowego.

Prowadzący prelekcję

Mateusz Winiarski

Współwłaściciel marki Zdrowe Biurka

  • Współtwórca marki Zdrowe Biurka zajmującej się produkcją elektrycznie regulowanych biurek, dzięki którym można pracować zdrowo i efektywnie.
  • Rzemieślnik dbający o każdy detal wykonywanego projektu.
  • Zwiększa świadomość Polaków w zakresie pracy na stojąco i obala popularne mity, które prowadzą do szkodliwych nawyków.
  • Pasjonat prostych technologii ułatwiających trudne zadania. W pracy łączy praktyczne podejście z naukowymi standardami.

Na prelekcji dowiesz się m.in.

Siedząca prace = ryzyko przedwczesnego zgonu większe o 60%

Ciężko kłócić się z faktami. Praca siedząca dotyczy 7 na 10 Polaków i zwiększa ryzyko przedwczesnego zgonu. Siedzenie w jednej pozycji jest nowym czynnikiem zachorowania na raka, niezależnie od tego, ile ważysz i ile ćwiczysz. Dlatego dzisiaj siedzenie nazywane jest "nowym paleniem".

Skutki pracy siedzącej dają się we znaki prędzej czy później

Rwa kulszowa, zakrzepica żył, zespół cieśni nadgarstka - to tylko kilka podstawowych problemów często wymienianych przez pacjentów w gabinecie fizjoterapeuty. Zamiast zająć się leczeniem, zapobiegnij im. Postaw na profilaktykę i przekonaj się, że można zdrowo pracować przy biurku.

87% więcej energii przy wprowadzeniu jednego nawyku

Czujesz, że po kilkudziesięciu minutach pracy przy biurku tracisz naturalne pokłady flow? Zamiast myśleć o pracy, skupiasz się na dobraniu odpowiedniej pozycji. Dzięki jednemu nawykowi, który poznasz podczas prelekcji online, możesz 2-krotnie podnieść swoją efektywność.

Kontakt

Wpisz poniżej swoje dane,

aby zarezerwować miejsce.

Zapisując się na prelekcję online wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od ZDROWE BIURKA Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Leszczynowej 21, 43-100 (Administrator danych). Mogę cofać zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza danie zgodnie z Polityką Prywatności. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.