Nadaj firmie nową postawę...

Zdecyduj się na krok ku innowacyjności i zapewnij swoim pracownikom komfortowe miejsce pracy, do którego będą chcieli wracać.

Kilka ciekawostek na start

Czy wiesz, że...

Praca siedząca obniża efektywność

Siedzenie w jednej pozycji przez kilka godzin przynosi ból i dyskomfort. Żaden z tych czynników nie podnosi efektywności.

Praca może dawać satysfakcję

Odpowiednio zorganizowana przestrzeń do pracy daje satysfakcję i pracownicy chcą do niej wracać.

Stanie to zdrowie

15 minut stania podczas każdej godziny pracy wystarczy do spalenia 20 000 kcal rocznie. To prawie 7 maratonów.

1 biurko = 3 nowe drzewa

Za każde zakupione biurko sadzimy 3 drzewa w Twoim imieniu, na nasz koszt.
Tym samym oddajemy matce naturze, to, co jej zabraliśmy.

Twoja perspektywa

Jak to przekłada się na Twoją firmę?

Czego oczekujesz od pracowników — efektywności, wydajności i zaangażowania, czy narzekactwa i marazmu? Praca na stojąco pozwoli im zachować zdrową postawę w trakcie kilku godzin wykonywania zadań, ale także zwiększy ich efektywność i zapewni dobre samopoczucie przed, w trakcie i po pracy.

Z kim pracujemy?

Komu najbardziej pomogą nasze biurka?

Agencje kreatywne

Nasz marketing obsługuje agencja, przez co wiemy, że na co dzień muszą wydobywać z siebie maksimum kreatywności i do której potrzebują skupienia. Biurko regulowane zdecydowanie w tym pomaga.

Produkcja i przemysł

Sami jesteśmy producentem, dodatkowo pracujemy z innymi firmami przemysłowymi i wiemy, czego potrzebują. Dlatego budowane przez nas stanowiska pracy w pełni odpowiadają potrzebom zespołów.

Architekci

Widzimy brak stylowych i ładnych biurek regulowanych z litymi drewnianymi blatami na rynku, dlatego wypełniamy tę lukę, co więcej udostępniamy modele 3D naszych biurek i fizyczne próbniki wszystkich materiałów.

Firmy technologiczne

Pracowaliśmy w technologii, dlatego tak opracowaliśmy nasze biurka, aby miały wszystko, czego potrzebują deweloperzy i zespoły pracujące na co dzień długo przy biurku.

Firmy zatrudniające na Home Office

Wiemy, że osoby pracujące zdalnie narzekają na brak skupienia i efektywności. Na dodatek często nie mają miejsca do pracy. Wysyłamy biurko dla osób pracujących zdalnie do samodzielnego montażu.

Firmy zatrudniające stacjonarnie

Zauważyliśmy, że zespoły pracujące stacjonarnie często narzekają na przestarzałe stanowiska pracy, dlatego pomagamy w budowaniu nowoczesnych stanowisk, do efektywnej i zdrowej pracy.

Te firmy nam zaufały

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z takimi markami.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?

Od wysyłki biurek do samodzielnego złożenia, przez montaż na miejscu, po szkolenia.

Jeśli zatrudniasz nowego pracownika lub całe zespoły zdalnie, wyślemy biurka do samodzielnego złożenia z kompletem narzędzi i instrukcji, montaż zajmuje maksymalnie 60 minut.

Przyjedziemy do Waszego biura, zamontujemy i skonfigurujemy biurka, ułożymy kable oraz przeszkolimy Twój zespół z poprawnego i zdrowego korzystania.

Jeżeli czeka Was przeprowadzka lub remont biura, wspólnie zaprojektujemy Waszą przestrzeń i dostosujemy ją pod nowoczesne standardy ergonomicznej i zdrowej pracy.

Jeżeli chcesz nagrywać kursy online lub materiały wideo na YouTube pomożemy Ci stworzyć idealne stanowisko, które przyciągnie odbiorcę i będzie świetnie wyglądać w kadrze.

Oprócz biurek wyposażamy klientów w fotele ergonomiczne biurowe oraz dodatkowe akcesoria, m.in. takie jak kontenerki na dokumenty, uchwyty na monitory czy maty ergonomiczne.

Szkolimy zespoły z poprawnej, ergonomicznej i zdrowej pracy, tak aby pracownicy nie odczuwali skutków długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej i nie musieli brać L4 z powodu bólu kręgosłupa.

Kontakt

Postaw na Zdrowe Biurka w Twojej firmie

Zostaw swój numer telefonu i adres e-mail. Zrobimy wszystko, aby jak najszybciej skontaktować się z Tobą i ustalić, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.
Blog

Przekonaj się, jak elektryczne biurka mogą podnieść efektywność Twojej firmy

Jak praca siedząca zabija kreatywność? Dlaczego japońskie firmy systemowo wprowadzają system pracy mieszanej? Dowiedz się już teraz.

Najczęściej zadawane pytania

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Zawartość przełącznika
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Treść akordeonu
Treść akordeonu